Pazartesi, 9 Eylül 2013, 20:34 | 0 Yorum |

Mira Konuştu ve Kendini Anlattı! Google

dizisi güzel yıldızı Serenay Sarıkaya dizide alacağı rol hakkında konuştu!

Bildiğiniz gibi “The O.C” dizisinden Türkçeye uyarlama sizce bu tarz dizilerde oynaması daha rahat ve konforlu mu oluyor?

– Aslında daha zor. Tabii elinde veriler olması ve karakteri tanımak bir konfor. Ama ister istemez dizinin yabancı versiyonunu izleyenler bir karşılaştırma durumuna girebiliyor.

Hatta hem bizim aynı işi yapmamız isteniyor, hem farklı olmamız, hemde orjinaline sadık kalmamız bu bizleri biraz yıprandırıyor.

18346mmmmmm2013 sezonu için bazı oyuncular kendilerinde fedakarlık yaparak kilo verdi yada bazı değişikliklerde bulundu sizde böyle bir durum oldu mu?

– Açıkçası diziyi yayında olduğu dönemde izlememiştim. Rolüm netleştikten sonra gerçekten bütün bölümleri izledim.Sekiz aydır çalışmıyorum. Üzerimde tatilin verdiği bir rahatlık vardı.

Bende biraz kendime çeki düzen verdim ama büyük büyük şeyler yapmadım. Zaten spora gidip düzenli besleniyor ve kendime bakıyorum.

Canlandırdığınız Mira karakterinin ekrandaki diğer kadın dizi karakterlerinden farkı ne?

– Çok hassas naif ve kırılgan. Yapay dediğimiz dünyada gerçeğin farkında ve bu dünya onu tatmin etmiyor. Dolayısıyla başka arayışları ve cevabını bulamadığı soruları var. Yaman karakterinin (Çağatay Ulusoy) hayatına girmesiyle eksik olan şeyleri farkına varıyor. Her şeyin maddiyat olmadığını farkediyor. Bununla mücadele etmeye başlıyor.

Karakteriniz zengin bir ailenin kızı. Yan daireye varoşlardan çıkan bir çocuğun taşınmasıyla o aşka kapılıyor. İlişkilerde hep bizden farklı olanı mı çekici buluruz?

– Bu aşkta insanların tamamen görsel olan şeylere değil de kalpten gelen şeylere inanıp devam etmesi var. Yani karşınızdaki hiç bir şeye sahip olmasa bile iki kalbin birbiriyle buluşabilmesi bana çok daha kıymetli ve etkileyici geliyor.Gelen Aramalar:

serenay sarıkaya röportaj,serenay sarıkaya röportajları
Etiketler : , , , , , , ,

YORUM YAZ


× 9 = onsekiz

Sponsor Reklamlar