Cuma, 29 Kasım 2013, 18:22 | 0 Yorum |

Medcezir 11. Bölüm – Son Bölüm Google

medcezir-fragman-Cuma akşamlarının merak ile beklenen dizisi  dizisinin yeni bölüm fragmanı yani 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir dizisinin baş rolleri yaman ile mira nın aralarının açık olduğu yeni bölümde mira nın babasın ile olan sahnedeki bornozlu bayanın enderin kardeşi olup olmadığı cuma akşam yayınlanacak olan medcezir dizisinin yeni bölümünde.

 

Sevilen dizi Medcezir 11. son bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir 11. son bölüm fragmanı bekleniyordu. Peki Medcezir 11. son bölüm fragmanında Medcezir 11. son bölümede neler olacak, ,,

Sevilen ve merak ile beklenen star tv diisi bu akşam yeni bölümü ile ekranlarda olacak. saat 20:00’da Star tv  de olacaktır.

  • son  bölümde neler yaşanacak?

Yaman karamaşa dolu babasından gelen bir mektup eline geçmesi ile yaman selim ile mektubu araştırmaya başlar ve ilk adres olarak ennesine gide. Annesi ise yaman nı geçmişine katmamaya kararlıdır.  Yamanın babası ve diğer kendinden  saklanan sırlar ile ilgili olayı çözmeye kararlı ve araştıracaktır.

  • Orkun ise:

Miraya olan tutkusundan dolayı yaman a cephe alan orkun yaman ı gözden düşürmek içinher fırsatı değerlendirmeye ve her tür kötülüğü yapmaya hazırdır. Partide mira ile konuşur ve yaman içeri girer girmez yamanı tam da ortadan vuracak haberi patlatır.

  • Tan İse:

Partide bütün olanları sessiz ve soğuk kanlılık ile izleyen tan mirayı tuzağına çekmek için fırsat kollar.

  • Mira ise:

Morali bozuk partinin sabahında kendini çok yalnız ve çaresiz hisseden mira  yamanın yanında olmak ister fakat yamana ulaşamaz ve malesef tan nın tuzağına düşecektir.Etiketler : , , , , , , , , ,

YORUM YAZ


4 × dokuz =

Sponsor Reklamlar